بودجه‌بندی منصفانه برای پروژه‌ها در وبسایت همکاریتو

بودجه‌بندی منصفانه برای پروژه‌ها در وبسایت همکاریتو

با عرض سلام به همه مخاطبین عزیز همکاریتو؛

امیدواریم که تا این لحظه تونسته باشیم تجربه خوبی در زمینه فریلنسینگ (ثبت پروژه - دریافت و انجام پروژه) براتون داشته باشیم.

تو این مقاله قصد داریم در مورد یکی از مسائل مهم برای فریلنسرها صحبت کنیم.

بدون شک یکی از مهم‌ترین دلایل کار کردن در دنیای امروز، کسب درآمد و پیشرفت شغلی‌ست. چه به عنوان کارمند و چه به عنوان فریلنسر یا دورکار، یکی از دغدغه‌های مهم افراد، درآمد حاصل از کاری‌ست که انجام داده میشه. معمولا در دنیای فریلنسینگ، مدیریت هزینه‌ها یا بودجه‌بندی به عهده خودِ فریلنسر بوده و بسته به نوع خدمتی که قرار هست ارائه داده بشه، محاسبات لازم انجام شده و هزینه نهایی به کارفرما اعلام میشه. در این بین زمانی که فرآیند دریافت پروژه از طریق وبسایت‌های فعال در حوزه فریلنسینگ انجام میشه، معمولا بودجه‌های در نظر گرفته شده برای پروژه‌ها، مورد ارزیابی و بررسی تیم واسط یا وبسایت مورد نظر قرار نمیگیره. در همین راستا، تیم پشتیبانی وبسایت همکاریتو برای جلوگیری از ثبت پروژه با قیمت‌های غیرمنصفانه، سیستم "بودجه‌بندی نامناسب" رو راه‌انداری کرده.

 

کمی در مورد سیستم بودجه‌بندی نامناسب همکاریتو

در ادامه مطالبی که در بالا ذکر شد، روش کار سیستم بودجه‌بندی نامناسب رو به صورت خلاصه توضیح میدیم:

هنگامی که کارفرما پروژه‌ای ثبت می‌کنه، در اولین قدم، تیم ارزیابی همکاریتو با بررسی جزیئات پروژه و بودجه در نظر گرفته شده توسط کارفرما، در صورتی که بودجه پروژه به هر دلیلی (بی‌اطلاعی از هزینه‌ها یا موارد مشابه) کمتر از حد معمول و معقول ثبت شده باشه، وضعیت پروژه رو به بخش پشتیبانی ارسال می‌کنه.

در قدم بعدی، دوستان ما در تیم پشتیبانی همکاریتو با کارفرمای مربوطه تماس گرفته و با ارائه توضیحاتی، درخواست ویرایش بودجه پروژه رو اعلام می‌کنند. اگر کارفرما بودجه پروژه رو ویرایش کرد، پروژه طبق روال عادی در وبسایت منتشر میشه. در غیر اینصورت، برچسب "بودجه نامناسب" به پروژه اضافه می‌شه.

در این صورت فریلنسرها می‌تونن در مورد انجام دادن یا ندادن پروژه‌ها تصمیم‌گیری بهتری داشته باشند. در واقع این برچسب به این معنی‌ست که پروژه ثبت شده از لحاظ بودجه‌ای (هزینه در نظر گرفته شده توسط کارفرما)، مورد تایید همکاریتو نیست. البته در هر صورت، تصمیم‌گیری نهایی با فریلنسر بوده و تمامی این موارد صرفا جهت جلوگیری از خدشه‌دار شدن تعادل بازار کار مربوطه و صد البته آگاهی کاربران گرامی‌مون هستش.سخن پایانی:

سعی ما در همکاریتو همواره بر این بوده که بتونیم بهترین خدمات رو به کارفرمایان و فریلنسرهای عزیز ارائه کنیم.

به همان میزان که منافع کارفرمایان و مشتریانمون برامون ارزشمنده، دقیقا به همون اندازه قدردان و پشتیبان تمامی فریلنسرهامون هستیم ❤️😊

 

با آرزوی موفقیت

تیم مدیریت همکاریتو

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید...

نام شما: *
ایمیل شما: *
دیدگاه شما: *